Αποθηκάριος

Αποθηκάριος

4 έτη ago
Limassol
Full Time

Η Εταιρεία GDL TRADING LTD, με έδρα την Λεμεσό, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της εισαγωγής και διανομής κατεψυγμένων προϊόντων ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο.

Καθήκοντα:
• Μέριμνα για την εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης
• Λειτουργική ταξινόμηση προϊόντων κατά είδος και τύπο
• Έλεγχο και έκδοση δελτίων εισαγωγής προϊόντων κατά την παραλαβή τους και τιμολόγηση κατά την παράδοση τους
• Παρακολούθηση των αποθεμάτων και ετήσια καταγραφή αυτών ὴ/και όποτε ζητηθεί
• Ετοιμασία παραγγελιών
• Έλεγχος φόρτωσης παραγγελιών

Προσόντα:
• Λευκό ποινικό μητρώο
• Γνώση χειρισµού ηλεκτρονικού υπολογιστή
• Απολυτήριο πανεπιστημίου
• Καλή γνώση Αγγλικών
• Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια
• Προηγουμένη πείρα σε προώθηση τροφίμων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ενδιαφερόμενοι αιτητές παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Φέρεται εις γνώση σας ότι λόγω πληθώρας αιτήσεων καθίσταται αδύνατον να επικοινωνήσουμε με όλους τους αιτητές προσωπικά.

Όλες οι αιτήσεις θα χειριστούν με την αρμόζουσα προσοχή σύμφωνα με τον ΓΚΠΔ.

Application Form

Mail your resume to [email protected]

Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.